Silent Hunter III - premiera 3 czerwca

Zostań kapitanem zabójczego U-Boota, który wykonuje niebezpieczne misje na Atlantyku. Król symulacji okrętów podwodnych - Silent Hunter - powraca, z zupełnie nowym silnikiem graficznym, zaawansowanym systemem komend dla załogi, jeszcze bardziej realistyczną akcją i atmosferą prosto z filmów o asach walk podwodnych z czasów drugiej wojny światowej.

@ 04.07.2006, 15:45
Tomasz "kowalcook" Kowalski
pc


Zostań kapitanem zabójczego U-Boota, który wykonuje niebezpieczne misje na Atlantyku. Król symulacji okrętów podwodnych - Silent Hunter - powraca, z zupełnie nowym silnikiem graficznym, zaawansowanym systemem komend dla załogi, jeszcze bardziej realistyczną akcją i atmosferą prosto z filmów o asach walk podwodnych z czasów drugiej wojny światowej. Silent Hunter III to prawdziwy as wśród symulatorów okrętu podwodnego.

Trzecia część słynnej serii zawiera tryb kampanii, pojedynczego patrolu, misji historycznej i tryb gry wieloosobowej. Zaimplementowano również specjalny edytor misji, który pozwala graczowi dostosować rozgrywkę do własnych preferencji. Niezależnie od tego, czy będziesz polować na niszczyciele, czy chować się pod wodą przed bombami głębinowymi, za
każdym razem będziesz się czuł jak prawdziwy kapitan okrętu wojennego. Spektakularna grafika, opcje gry wieloosobowej i trzymające w napięciu misje tworzą naprawdę wyjątkową mieszankę.

Sprawdź także:
Silent Hunter III

Silent Hunter III

Premiera: 15 marca 2005
PC

Zostań kapitanem zabójczego U-Boota, który wykonuje niebezpieczne misje na Atlantyku. Król symulacji okrętów podwodnych - Silent Hunter - powraca, z zupełnie nowym silnik...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?