EA rezygnuje z NBA Live na PC!

EA Sports - oddział firmy Electronic Arts stojący za produkcją gier sportowych powoli odstawia na bok platformę PC.

@ 11.04.2008, 06:47
pc, ps3, xbox 360, wii

EA rezygnuje z NBA Live na PC!

EA Sports - oddział firmy Electronic Arts stojący za produkcją gier sportowych powoli odstawia na bok platformę PC. Zaledwie przed kilkoma dniami studio podjęło decyzję o rezygnacji z tworzenia Madden NFL 09 na "blaszaki", a dziś zdecydowało się ogłosić, iż kolejny tytuły nie ukaże się na PeCetach. Tym razem zawód zaliczą fani serii NBA Live, bowiem najnowsza jej odsłona, oznaczona numerkiem 09 trafi jedynie na platformy konsolowe.

EA Sports tłumaczy się rosnącym wśród użytkowników komputerów piractwem. Przenosi się to na wielomilionowe straty dla firmy, których w najbliższych latach zarząd zdecydował się uniknąć. Chodzą również pogłoski mówiące o tym, że również NHL 09 zostanie pominięty w planie wydawniczym na PC. Posiadacze PeCetów już powinni się obawiać, gdyż ostatnimi tytułami, które jak na razie nie zostały oficjalnie skreślone to właśnie NHL 09 oraz FIFA 09.

Będziemy trzymać rękę na pulsie i informować Was o nowych doniesieniach w sprawie nadchodzących planów EA Sports.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?