Capcom przejmuje prawa nad marką Moto GP!

Moto GP to ciesząca się na całym świecie seria dająca nam prawdziwe doznanie adrenaliny, dzięki zabójczym prędkościom na "jednośladach" i pojedynku na torze z zawziętymi przeciwnikami.

@ 02.04.2008, 13:57
pc, ps2, ps3, xbox 360, wii

Capcom przejmuje prawa nad marką Moto GP!

Moto GP to ciesząca się na całym świecie seria dająca nam prawdziwe doznanie adrenaliny, dzięki zabójczym prędkościom na "jednośladach" i pojedynku na torze z zawziętymi przeciwnikami. W zeszłym roku koncern Capcom zakupił od THQ prawa do tworzenia gier z cyklu, w wersji na konsole PlayStation. Na mocy nowopodpisanej umowy, Capcom będzie mógł skupić się na wszystkich platformach, aż do roku 2012, kiedy kończy się jej ważność.

Najnowsze produkcje, zawierające w tytule Moto GP wyjdą już pod szyldem Capcomu, zapowiedziany został również kolejny tytuł z tejże serii, oznaczony numerkiem 08. Pojawi się on na sześciu platformach docelowych, konsolach Xbox 360, PlayStation 3, PS2, Wii, komputerach osobistych, a także telefonach komórkowych. Do naszej dyspozycji oddane zostaną najpotężniejsze z maszyn, takich firm jak: Honda, Yamaha, Kawasaki, czy Suzuki. Ścigać się natomiast będziemy mogli na 18 torach, zlokalizowanych w różnych częściach globu.

Data premiery nie została jeszcze dokładnie określona, wiemy jednak, że nastąpi ona jest w tym roku.Sprawdź także:
Moto GP 07

Moto GP 07

Premiera: 28 września 2007
PC, XBOX 360

Moto GP 07 to kolejna część gry sportowej, w której zasiadamy za kierownicą motocykla. Produkcja, podobnie, jak jej poprzednik oferuje wiele maszyn, mnóstwo torów oraz mo...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?