S.T.A.L.K.E.R Clear Sky - polska premiera w trzecim kwartale tego roku!

GSC Game World, twórcy gry S. T.

@ 31.03.2008, 16:29
"Arturo"
pc, press info

S.T.A.L.K.E.R Clear Sky - polska premiera w trzecim kwartale tego roku!

GSC Game World, twórcy gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla, podali oficjalną datę premiery dodatku zatytułowanego S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky. Gra ukaże się 29 sierpnia tego roku.

Clear Sky, pierwszy dodatek do S.T.A.L.K.E.R.A., rozgrywa się przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej części. W dodatku gracze doczekają się nowych lokacji, a także usprawnień grafiki i interfejsu.

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky to survival FPS i oficjalny prequel do Cienia Czarnobyla. Akcja gry rozgrywa się w roku 2011, na terytorium dawnej elektrowni atomowej znanej z pierwszej części gry. W roku 1986 doszło tam do pierwszego wybuchu, w wyniku którego obszar otaczający ten teren został skażony radioaktywnie. Według fabuły gry w roku 2006 miała tam miejsce kolejna eksplozja. Dzięki temu gracz może poznać alternatywną wersję historii znanej już ze S.T.A.L.K.E.R.A.; ma również możliwość wcielenia się w najemnika i poznania skażonego świata jego oczami. Clear Sky został stworzony jako ostrzeżenie dla bezmyślnej zabawy ludzi z technologią.

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky pojawi się w Polsce w trzecim kwartale tego roku, w sugerowanej cenie 99,90 zł.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?