Nie będzie dema Rainbow Six Vegas 2!

W rozmowie z redaktorami serwisu Eurogamer. net, Phil Therien z Ubisoftu odpowiadał na pytania dotyczącego najnowszej produkcji przez niego przygotowywanej.

@ 16.03.2008, 10:52
"Arturo"
pc, ps3, xbox 360, wii

Nie będzie dema Rainbow Six Vegas 2!

W rozmowie z redaktorami serwisu Eurogamer.net, Phil Therien z Ubisoftu odpowiadał na pytania dotyczącego najnowszej produkcji przez niego przygotowywanej. Mowa oczywiście o Rainbow Six Vegas 2, kontynuacji głośnej gry akcji z roku 2006, gdzie przenosimy się do miasta grzechu jako członek elitarnej jednostki i walczymy z dążącymi do opanowania Las Vegas, terrorystami.

Therien spytany o plany wydania wersji demonstracyjnej jeszcze przed premierą produktu, odparł, że twórcy muszą poświęcić jak najwięcej czasu samemu projektowi i nie mogą sobie pozwolić na równoległe tworzenia dema.

"Podjęliśmy decyzje, by spędzić więcej naszego czasu nad doszlifowaniem gry, zaś z wypuszczenia dema zrezygnowaliśmy. Przygotowanie demonstracji jest naprawdę czasochłonne, a my potrzebujemy go na ukończenie prac nad grą." - tłumaczy Phil Therien.

Ubisoft chce tym samym uniknąć ewentualnych poślizgów, jaki miał ostatnio miejsce w przypadku edycji na PC. Zgodnie z tym co podaje deweloper, posiadacze "blaszaków" otrzymają grę dopiero 15 kwietnia. Rainbow Six Vegas 2 na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 wydany natomiast będzie 18 marca.

Redaktor Eurogamer.net postanowił również zapytać się o szanse na powstanie programu na Nintendo Wii. Jak dobrze pamiętamy, w zeszłym miesiącu, Therien mówił już o takowej możliwości, jak jednak podkreślił Wii, różni się od pozostałych dwóch konsol. Członek Ubisoftu obstaje przy swoim zdaniu, dodając, że planów wobec Nintendo Wii jak na razie nie ma.

Polskim dystrybutorem Rainbow Six: Vegas 2 jest firma Cenega Poland. Za jej sprawą w naszym kraju produkt pojawi się we wszystkich trzech wersjach. Więcej szczegółów na temat lokalizacji poznamy już niebawem.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?