S.T.A.L.K.E.R Clear Sky pod DirectX 10 - czy czeka nas rewolucja graficzna?

Od momentu oficjalnej zapowiedzi przez ukraińskie studio GSC GameWorld pierwszego dodatku do gry S. T.

@ 13.03.2008, 18:56
"Arturo"
pc

S.T.A.L.K.E.R Clear Sky pod DirectX 10 - czy czeka nas rewolucja graficzna?

Od momentu oficjalnej zapowiedzi przez ukraińskie studio GSC GameWorld pierwszego dodatku do gry S.T.A.L.K.E.R minęło już kilka ładnych miesięcy. Do tej pory deweloper uraczył nas kilkunastoma grafikami prezentującymi rozgrywkę pod bibliotekami DirectX 9 oraz trailerem przybliżającym nam nieco nadchodzący produkt. Jak jednak wiemy, Clear Sky działać ma na najnowszej wersji DirectX-a. Serwis PC Games Hardware opublikował wszystkim ciekawskim pierwsze screeny z gry, w wersji pod DirectX 10.

Robią one piorunujące wrażenie, widać na nich niemal każdy istotny detal. Zieleń jest znacznie żywsza, cienie prezentują się okazale, zaś wszystko dopieszcza klimat pochłoniętego klęską Czarnobyla i okolic. Poza kilkoma grafikami, redaktorzy przedstawili krótki filmik pokazujący nam co czekać będzie gracza w świecie S.T.A.L.K.E.R-a. Galerię oraz filmik znajdziecie pod tym adresem.

Wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry informujemy również, że jest już dostępny kolejny patch, oznaczony symbolem 1.0006, kładący nacisk głównie na jej tryb wieloosobowy. Poza wyeliminowanymi kilkoma drobnymi błędami w rozgrywce sieciowej, pojawiła się opcja BattleEye. Plik pobrać można tutaj.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?