S.T.A.L.K.E.R Clear Sky w Polsce dzięki CD Projekt!

S. T.

@ 05.02.2008, 12:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

S.T.A.L.K.E.R Clear Sky w Polsce dzięki CD Projekt!

S.T.A.L.K.E.R Clear Sky to prequel jednej z najciekawszych i najbardziej innowacyjnych strzelanek ostatnich lat. Ludzie ze studia GSC Game World wciąż ciężko pracują, aby gra okazała się jeszcze lepsza od swojego pierwowzoru. Aby to osiągnąć poprawiono mechanikę rozgrywki, dodano wiele ciekawych opcji, usprawniono interfejs i zmodyfikowano silnik graficzny. Wykorzystuje on teraz w pełni możliwości bibliotek DirectX 10! Dzięki nim, generowany na ekranie monitora obraz pełen jest wysokiej jakości tekstur, wspaniałych efektów specjalnych oraz sugestywnie animowanych postaci.

Do dnia dzisiejszego nie wiedzieliśmy kto zajmie się dystrybucją S.T.A.L.K.E.R Clear Sky w Polsce. Na szczęście sytuacja się wyklarowała. Firma CD Projekt oświadczyła bowiem, że wspomniany tytuł trafił do jej planu wydawniczego i zagośći na półkach sklepowych jeszcze w tym roku. Na chwilę obecną nie posiadamy jednak żadnych szczegółów odnośnie wydania, możecie być jednak pewni, że jak tylko się takowe pojawią - nie omieszkamy Was o tym poinformować!

S.T.A.L.K.E.R Clear Sky w Polsce dzięki CD Projekt!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?