S.T.A.L.K.E.R Clear Sky w rękach Deep Silver!

Gra S. T.

@ 01.02.2008, 11:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

S.T.A.L.K.E.R Clear Sky w rękach Deep Silver!

Gra S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla została wydana przez korporację THQ. Niestety z powodu nieporozumień pomiędzy deweloperem a wydawcą, publikacji kolejnej edycji wspomnianej strzelanki, zatytułowananej S.T.A.L.K.E.R Clear Sky, podejmie się firma Deep Silver, która całkiem niedawno podpisała stosowną umowę ze studiem GSC Game World - producentem projektu.

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky to nieformalna kontynuacja ukraińskiego FPS-a o podtytule Shadow of Chernobyl. Nieformalna, bowiem mamy tu do czynienia z prequelem. Tzn. wydarzenia tutaj rozgrywane mają miejsce przed fabułą pierwszej części z sagi S.T.A.L.K.E.R.A. Po raz kolejny przyjdzie nam przemierzać wzdłuż i wszerz Zonę, która jak się okazuje była jeszcze bardziej złowroga. Role jednak odwracają się i tym razem jako stalker-łowca polować będziemy na jedną z postaci znanej z poprzednika.

S.T.A.L.K.E.R Clear Sky w rękach Deep Silver!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?