S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - będzie dostępny poprzez Steam!

Firma Valve poinformowała dziś, że S. T.

@ 24.01.2008, 22:31
pc

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - będzie dostępny poprzez Steam!

Firma Valve poinformowała dziś, że S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - druga odsłona popularnego FPS-a, z akcją osadzoną w ukraińskim Czarnobylu, będzie dystrybuowana cyfrowo, ekskluzywnie za pośrednictwem usługi Steam. Co ciekawe, wirtualna sprzedaż ruszy jednocześnie z tradycyjnym handlem detalicznym, a więc w niesprecyzowanym jeszcze dniu premiery programu.

Swojej radości z takiego obrotu sprawy nie kryje Gabe Newell, współzałożyciel Valve.

Świetnie jest widzieć przyszłościowo myślącego twórcę gier, jakim jest GCS Game World, wypuszczającego grę jednocześnie cyfrową oraz tradycyjną drogą. Poprzez umieszczenie S.T.A.L.K.E.R.: Clear Skyna Steamie tego samego dnia, w którym będzie on dostępny w sklepach na całym świecie, GCS Game World uzyskuje pewność co do tego, że gracze dostaną w swoje ręce tę gorąco oczekiwaną grę, w najbardziej przystępny dla nich sposób - powiedział Newell.

Jak dotąd nie znamy oficjalnego terminu, w którym można by spodziewać się debiutu produktu w sklepach oraz usłudze Steam. Wszystkim tym, którym temat ten nie jest obojętny, pozostaje więc cierpliwie czekać na jego ogłoszenie.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?