Splinter Cell: Chaos Theory - Nowe Zdjęcia

Galeria gry Splinter Cell: Chaos Theory wzbogacona została o nowe shoty z gry. Splinter Cell: Chaos Theory jest kolejną grą z bardzo popularnej serii szpiegowskiej, w której naszym bohaterem jest najlepszy szpieg świata Sam Fisher.

@ 04.07.2006, 15:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc


Galeria gry Splinter Cell: Chaos Theory wzbogacona została o nowe shoty z gry. Splinter Cell: Chaos Theory jest kolejną grą z bardzo popularnej serii szpiegowskiej, w której naszym bohaterem jest najlepszy szpieg świata Sam Fisher. Kolejna część gry to oczywiście nowe bardziej rozbudowane misje, tryb rozgrywki sieciowej, wspaniałą grafikę, która będzie wspaniała dzięki zastosowaniu nowego enginu graficznego.

Chaos Theory tworzone jest przez Ubisoft Montreal Studio, twórców pierwszej części gry. Gra będzie wydana na komputery PC, konsole GameCube, XBOX, oraz PlayStation 2 w Marcu 2005 roku.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?