Wyróżniony znaczkiem Hit Click! Timeshift - oblegany na PGA!

CD Projekt z przyjemnością zawiadamia, że rewolucyjny shooter FPP - Timeshift - na minionych targach Poznań Game Arena cieszył się bardzo dużą popularnością i uznaniem wśród graczy! Komputery, na których można było wypróbować grę Timeshift były non stop oblegane przez tłumy graczy i widzów.

@ 29.11.2007, 15:35
"Arturo"
pc, press info


CD Projekt z przyjemnością zawiadamia, że rewolucyjny shooter FPP - Timeshift - na minionych targach Poznań Game Arena cieszył się bardzo dużą popularnością i uznaniem wśród graczy!

Komputery, na których można było wypróbować grę Timeshift były non stop oblegane przez tłumy graczy i widzów. Timeshift zdobył uznanie dzięki rewolucyjnemu systemowi kontroli czasu, który działa w niespotykanym dotąd w innych grach stopniu. Gracz może, dzięki specjalnemu skafandrowi noszonemu przez bohatera, nie tylko spowalniać bieg czasu, ale także go cofać i przyspieszać, co daje ogromną przewagę nawet nad liczebniejszym wrogiem.

Timeshift zyskał uznanie polskich i zagranicznych mediów. M.in. magazyn Click! przyznał produktowi bardzo wysoką ocenę 5+/6 oraz znaczek jakości "HIT Click!".

Timeshift dostępny jest na terenie całego kraju w cenie 99,90 zł i w
profesjonalnej kinowej polskiej wersji językowej.

Sprawdź także:

TimeShift

Premiera: 30 października 2007
PC, XBOX 360, PS3

TimeShift to najnowszy produkt firmy Saber Interactive, który przeniesie gatunek gier FPP w zupełnie nowy wymiar. Przedstawiony w TimeShift świat jest inspirowany na stea...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?