Timeshift - od dziś w sklepach!

Od dzisiaj w sklepach na terenie całego kraju kupić można grę Timeshift - rewolucyjnego FPS-a z manipulacjami czasem w roli głównej! Timeshift to FPS odróżniający się od wszystkiego, co dotychczas dokonano w tym gatunku.

@ 15.11.2007, 15:34
"Arturo"
pc, press info


Od dzisiaj w sklepach na terenie całego kraju kupić można grę Timeshift - rewolucyjnego FPS-a z manipulacjami czasem w roli głównej!

Timeshift to FPS odróżniający się od wszystkiego, co dotychczas dokonano w tym gatunku. Bowiem poza arsenałem śmiercionośnych broni do eliminacji coraz potężniejszych wrogów, gra daje także możliwość korzystania z unikatowych możliwości manipulowania czasem. Gracz może więc spowalniać, zatrzymywać, a nawet cofać bieg wydarzeń, by zyskać przewagę w walce i rozwiązać zadania w których pomóc może tylko władza nad czasem.

Gra Timeshift dostępna jest od dziś, w polskiej kinowej wersji językowej i sugerowanej cenie 99,90 PLN.

Sprawdź także:

TimeShift

Premiera: 30 października 2007
PC, XBOX 360, PS3

TimeShift to najnowszy produkt firmy Saber Interactive, który przeniesie gatunek gier FPP w zupełnie nowy wymiar. Przedstawiony w TimeShift świat jest inspirowany na stea...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?