Prace nad Mass Effect ukończone!

Studio BioWare, ogłosiło, iż jej najnowszy projekt okraszony tytułem Mass Effect, został ukończony i wszedł w fazę "gold".

@ 23.10.2007, 06:10
"Arturo"
xbox 360

Prace nad Mass Effect ukończone!

Studio BioWare, ogłosiło, iż jej najnowszy projekt okraszony tytułem Mass Effect, został ukończony i wszedł w fazę "gold". Wszystko wskazuje więc na to, że już nic nie powinno zakłócić w debiucie programu, zaplanowanemu na 20 listopada w USA.

Teraz nieco gorsza informacja, jak zdołaliśmy się dowiedzieć edycja kolekcjonerska, w skład której wejdą: przewodnik Galactic Codex Essentials, trzydziestosześciostronicowy album z grafikami koncepsyjnymi oraz dodatkowa płyta DVD, będzie dostępna do nabycia jedynie drogą elektroniczną. Można ją zamówić przedpremierowo w cenie 69.99$, za pośrednictwem sklepu Amazon bądź też Gameplay. Microsoft Game Studios jak na razie nie zdradził tego czy pojawi się również sklepowa wersja, ani w jaki sposób zdobyć ją będą mogli mieszkańcy Europy.

Wszystkim zainteresowanym zostaje więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne doniesienia. Na koniec dodajmy, że w Polsce, Mass Effect zadebiutuje dzięki uprzejmości firmy CD-Projekt, która wyda grę w sugerowanej cenie 259,90 PLN.

Prace nad Mass Effect ukończone!

Prace nad Mass Effect ukończone!

Sprawdź także:
Mass Effect

Mass Effect

Premiera: 20 listopada 2007
XBOX 360, PC, PS3

Mass Effect jest grą RPG, stworzoną przez posiadające świetną reputację ekipę BioWare. Firma od początku zapowiadała, że nie zamierza jednak tworzyć hardkorowego przedsta...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?