Kontynuacja Hellgate: London coraz bardziej realna!

Studio Flagship, twórcy znakomitego Hellgate: London podali ciekawą informację. Otóż według ich założeń możliwe jest, żeby gra była zaledwie początkiem większego cyklu.

@ 22.10.2007, 16:53
Piotr "Zakeros"
pc

Kontynuacja Hellgate: London coraz bardziej realna!

Studio Flagship, twórcy znakomitego Hellgate: London podali ciekawą informację. Otóż według ich założeń możliwe jest, żeby gra była zaledwie początkiem większego cyklu...

Firma nie chce poprzestać na tym jednym epizodzie. Chce akcję swojego dzieła umiejscowić nie tylko w Londynie - ale również w kilku innych miejscach świata. Bill Roper pragnie pokazać, co dzieje się w tym samym czasie w różnych częściach globu, czyli ukazać jedną historię z kilku perspektyw. Przypomnijmy, iż pierwsze przesłanki dotyczące kolejnej odsłony RPG-a pojawiły się przed ponad dwoma miesiącami, kiedy to Kim Jin Hyung z Flagship Studios, zdradził, iż deweloper ma w planach stworzenie dodatku do gry.

Nie wiadomo oczywiście, jakie miasto będzie następne oraz czy Hellgate: London na pewno doczeka się kontynuacji. Więcej informacji powinniśmy poznać po premierze gotowego produktu, która odbędzie się 30 października w USA, zaś 2 listopada na Starym Kontynencie.

Sprawdź także:
Hellgate: London

Hellgate: London

Premiera: 30 października 2007
PC

Niegdyś wspaniałe miasto legło w ruinach. Hordy demonów stąpają po ziemi, a nieopisana zagłada, która spotkała stolicę Anglii, teraz zagraża całemu światu... Według le...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?