Heroes of Might and Magic V w Platynowej kolekcji!

Już w listopadzie seria Platynowa Kolekcja zostanie wzbogacona o 3 nowe, wielkie hity! Dziś ujawniamy pierwszy z nich - grę Heroes of Might and Magic V! Najnowsza odsłona doskonałej serii strategii fantasy wprowadza w pełni trójwymiarową grafikę, ale równocześnie powraca do sprawdzonych rozwiązań trzeciej części gry - najbardziej pozytywnie wspominanej przez graczy.

@ 22.10.2007, 16:17
"Arturo"
pc, press info

Heroes of Might and Magic V w Platynowej kolekcji!

Już w listopadzie seria Platynowa Kolekcja zostanie wzbogacona o 3 nowe, wielkie hity! Dziś ujawniamy pierwszy z nich - grę Heroes of Might and Magic V!

Najnowsza odsłona doskonałej serii strategii fantasy wprowadza w pełni trójwymiarową grafikę, ale równocześnie powraca do sprawdzonych rozwiązań trzeciej części gry - najbardziej pozytywnie wspominanej przez graczy. Twórcy HoMMV, zespół Nival Interactive, tchnęli nowego ducha w kultowy cykl, uważnie słuchając opinii graczy i wprowadzając najbardziej przez nich pożądane elementy. Dzięki temu piąta odsłona serii okazała się wielkim hitem! Na szczególną uwagę zasługuje polska wersja językowa gry, w której przygotowaniu udział wzięły takie sławy, jak Małgorzata Foremniak, Tatiana Okupnik, Bogusław Linda, Daniel Olbrychski czy Wiktor Zborowski!

Heroes of Might and Magic V ukaże się w serii Platynowa Kolekcja w listopadzie, w sugerowanej cenie 59,90 PLN.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?