Wersja demonstracyjna NBA Live 08 na Xbox Live!

Electronic Arts udostępniło wersję demonstracyjną najnowszej odsłony NBA Live, oznaczoną numerkiem - 08.

@ 07.09.2007, 06:04
"Arturo"
pc, ps2, ps3, psp, xbox 360, wii

Wersja demonstracyjna NBA Live 08 na Xbox Live!

Electronic Arts udostępniło wersję demonstracyjną najnowszej odsłony NBA Live, oznaczoną numerkiem - 08. Demo przetestować mogą posiadacze konsol Xbox360, którzy pobiorą ważący 563 MB plik, za pomocą usługi Xbox Live. Na graczy czeka jeden mecz towarzyski, który rozegrają jedną z wybranych drużyn Cleveland Cavaliers lub San Antonio Spurs.

Niestety mamy też złe wieści, z nieznanej przyczyny EA narzuciło ograniczenie dla niektórych krajów, przez co mieszkańcy poniżej wymienionych państw, nie będą mogli uruchomić demka na swoich maszynkach: Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Irlandia, Japonia, Meksyk, Nowa Zelandi, Norwegia, Portugalia, a także Szwecja.

NBA Live 08 jest kolejną edycją jednej z najpopularniejszych wirtualnych adaptacji koszykówki. W porównaniu do części poprzednich autorzy podeszli do tematu bardziej hardcorowo, czego rezultatem jest mniej zręcznościowy, a bardziej realistyczny model rozgrywki. Sporo zmian zauważymy także w sztucznej inteligencji zawodników. W grze są oni w stanie właściwie bez ingerencji gracza przeprowadzać skuteczne ataki, bronić się przed ofensywą wroga i podejmować właściwe decyzje w trakcie meczu. Nie oznacza to oczywiście rezygnacji z taktyk rozgrywki, czy też ogólnego nadzoru ze strony grającego.

NBA Live 08 w wersjach na PC, X360, PS3, Wii, PS2 oraz PSP - pojawi się na początku października bieżącego roku. Jak na razie nie wiemy jednak dokładnie, kiedy gra trafi do sprzedaży, ani w jakiej części globu zadebiutuje w pierwszej kolejności. W przypadku pojawienia się nowych wieści, nie omieszkamy Was poinformować.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?