Clair Obscur: Expedition 33 na Switchu 2 mogłoby być interesujące
Francuskie studio Sandfall Interactive otwarte jest na pomysł przeniesienia Clair Obscur: Expedition 33 na konsolę Switch 2.

Clair Obscur: Expedition 33 to jedno z największych zaskoczeń ostatnich lat. Tytuł przygotowany przez niewielkie studio Sandfall Interactive odniósł ogromny sukces, a jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na jego zakup, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję. Możecie też poczekać na wersję dla Switcha 2, bo deweloperzy są otwarci na tego typu port.
W wywiadzie na kanale "mistermv" na portalu YouTube prezes studia Sandfall Interactive, Guillaume Broche, powiedział, że choć w tym momencie nie jest w stanie powiedzieć niczego konkretnego, ewentualny port dla Switcha 2 jest "Czymś, co mogłoby być interesujące". Biorąc pod uwagę specyfikację techniczną nowego handhelda Nintendo, prawdopodobnie byłaby to konwersja imponująca graficznie.
Clair Obscur: Expedition 33 cieszy się ogromną popularnością wśród graczy, a z ostatnich informacji wynika, że rozeszło się ono już w nakładzie przekraczającym 2 mln egzemplarzy na całym świecie. Projekt potrzebował na to zaledwie dwóch tygodni, więc trzeba przyznać, że zainteresowanie nim jest duże.
Clair Obscur: Expedition 33 dostępne jest obecnie na PC, PS5 oraz XS. Gdybyście planowali zakup wersji dla blaszaków, zerknijcie na jej wymagania sprzętowe.
PodglądBICodeURLIMGCytatSpoiler