W pierwszym dodatku do Kingdom Come: Deliverance 2 będziemy malować tarcze

Zabawa w artystę.

@ 25.04.2025, 12:32
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps5, xbox x/s

W pierwszym dodatku do Kingdom Come: Deliverance 2 będziemy malować tarcze

Studio Warhorse zdradziło wczoraj podczas transmisji na platformie Twitch nieco informacji na temat nadchodzącego pierwszego dodatku do Kingdom Come: Deliverance 2. Rozszerzenie pozwoli nam pobawić się w artystę zdobiącego tarcze.

DLC nazwane Brushes With Death zaoferuje fabularną misję, w której pomożemy malarzowi o imieniu Voyt. Artysta poszukuje inspiracji do stworzenia największego dzieła swojego życia, a Henry najwyraźniej ma odegrać tutaj jakąś istotną rolę. 

W zamian za ukończenie misji i udzielenie pomocnej dłoni, Voyt nauczy nas nowej umiejętności - malowania tarcz. Dzięki temu będziemy mogli zdobić nasz defensywny rynsztunek, nakładając na niego różnorodną kolorystykę, symbole czy średniowieczne herby. Co istotne, misję rozpoczniemy w dowolnym momencie w trakcie trwania fabuły. Więcej na ten temat we wspomnianej transmisji na Twitch, fragment o malowaniu tarcz startuje około 1:29:00.

Dodatek powinien zadebiutować w połowie maja. Na podobny okres studio Warhorse zaplanowało premierę Patcha 1.3, który wniesie sporo poprawek i usprawnień do rozgrywki. Pojawią się też nowości, takie jak konne zawody strzeleckie czy wyścigi w siodle.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   15:10, 25.04.2025
Szacun za dobór zdjęcia do posta xd
0 kudosBarbarella.   @   15:42, 25.04.2025
Łał. Super. Już po tym screenie widzę że będzie można użyć wyobraźni bez skrępowania o poprawność obyczajową i potyliczną. Nie wiem czy coś takiego wymaluję ale biedny ten mój Henryk będzie, chyba przestanie używać tarczy. Szczęśliwy
W Fable można było sobie po swojemu wytatuować bohatera. Mój miał na klacie i czole chyba loga Metalliki, Slayera i inne takie.
To może jakbym Henrykowi na tarczy namalowała Eddiego z Iron Maiden to może by się tej tarczy nie wstydził tylko siał nią popłoch w szeregach wroga. Dumny