Znamy datę premiery Timeshift !

Jak zapowiedziała firma Sierra, będąca oddziałem Vivendi Games, Timeshift ukaże się już 30 października bieżącego roku w USA.

@ 09.08.2007, 12:02
"Jarazzz"
pc, ps3, xbox 360

Znamy datę premiery Timeshift !

Jak zapowiedziała firma Sierra, będąca oddziałem Vivendi Games, Timeshift ukaże się już 30 października bieżącego roku w USA. W Europie, program zadebiutuje kilka dni po premierze w Stanach Zjednoczonych.

Niestety mamy przykrą wiadomość dla użytkowników konsoli PS3, ponieważ podane daty, dotyczą jedynie wersji na PC oraz Xbox 360. Posiadacze nowej konsoli Sony będą musieli poczekać kilka tygodni więcej, aby przetestować najnowsze dzieło studia Saber Interactive.

Jedyne na co mogą liczyć właściciele PS3, to demo TimeShift, które być może będzie dostępne za pośrednictwem usługi PlayStation Network.

Jeśli zdobędziemy nowe informacje na temat debiutu programu na sprzęt Sony, na pewno Was o tym powiadomimy!

Sprawdź także:
TimeShift

TimeShift

Premiera: 30 października 2007
PC, XBOX 360, PS3

TimeShift to najnowszy produkt firmy Saber Interactive, który przeniesie gatunek gier FPP w zupełnie nowy wymiar. Przedstawiony w TimeShift świat jest inspirowany na stea...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?