Prince of Persia: The Lost Crown zadebiutuje niebawem na iOS oraz Androidzie
Ubisoft ujawnił, że już niedługo w sklepach zadebiutuje Prince of Persia: The Lost Crown w wersjach dla urządzeń działających pod kontrolą systemów iOS oraz Android.

Prince of Persia: The Lost Crown prawdopodobnie nie dostanie nigdy kontynuacji. Projekt przypadł do gustu graczom i recenzentom z całego świata, ale nie sprzedał się w nakładzie satysfakcjonującym dla Ubisoftu. Z tego względu wydawca nie myśli o sequelu. Zamiast tego przygotował on konwersję przeznaczoną dla urządzeń mobilnych.
Premierę Prince of Persia: The Lost Crown na iOS oraz Androidzie pojawi się dokładnie 14 kwietnia, zapowiedział Ubisoft. Gra oferować będzie oczywiście całkiem nowe sterowanie, wykorzystujące dotyk, a także sporo opcji umożliwiających nam modyfikowanie rozgrywki.
Gracze dostaną ponadto dostęp do kilku ułatwień. Będą mogli m.in. aktywować system automatycznego parrowania ataków, automatyczne korzystanie z mikstur leczących, automatyczne uderzanie i kilka innych. Potwierdzono ponadto wsparcie dla zewnętrznych kontrolerów, gdybyście woleli bawić się z ich wykorzystaniem.
Ubisoft działać ma z płynnością 60 klatek na sekundę na w miarę aktualnych telefonach i tabletach. Jeśli poczuliście się zaintrygowani, koniecznie zerknijcie na poniższy zwiastun, ujawniający mobilną wersję gry.
Prince of Persia: The Lost Crown dostępne jest obecnie na PC, PlayStation oraz Xboksach. Jeśli zastanawiacie się nad jego zakup, zapoznajcie się z naszą recenzją.
PodglądBICodeURLIMGCytatSpoiler