Electronic Arts przedstawia Battlefield Labs i Battlefield Studio

Electronic Arts zwiera szyki. Nad nową odsłoną serii Battlefield będą pracować aż cztery studia!

@ 04.02.2025, 10:15
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Electronic Arts przedstawia Battlefield Labs i Battlefield Studio

Mamy świetną wiadomość dla fanów nowoczesnego pola bitwy i marki Battlefield. W mediach społecznościowych Electronic Arts zaprezentowało plany na przyszłość swojej największego cyklu. Ujawniono inicjatywę Battlefield Labs i Battlefield Studio.

"Battlefield Labs to miejsce, w którym możemy testować koncepcje i doświadczenia, którymi jesteśmy podekscytowani, z Wami, naszymi graczami" - mówią przedstawiciele EA. "Chcemy, aby nasza społeczność odegrała kluczową rolę w przyszłości Battlefielda, a to jest okazja dla wielu z was, aby to zrobić".

Inicjatywa ma służyć temu, aby gra i jej poszczególne elementy były dobrze przetestowane przez społeczność graczy jeszcze przed premierą. W trakcie prac gracze będą sprawdzali poszczególne elementy - rozgrywkę, mapy, matchmaking - a ich feedback będzie miał ogromny wpływ na finalny produkt, przynajmniej w założeniach.

Cztery wewnętrzne studia Electronic Arts będą pracować nad następcą Battlefield 2042. Grupę nazwano Battlefield Studios. DICE odpowiada za komponent wieloosobowy, Motive pracuje nad mapami wieloosobowymi, a także nad zawartością misji dla jednego gracza, Criterion koncentruje się głównie na trybie kampanii fabularnej, zaś Ripple Effect tworzy nowe doświadczenia dla serii.

Bardzo dużo zmian i zapowiedzi. Miejmy nadzieję, że ten tytuł w serii nie zawiedzie, a testy gry i kilka ekip nad nią pracujących dowiozą produkt najwyższej jakości.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?