DOOM: The Dark Ages zaoferuje najdłuższą kampanię w grach od id Software

DOOM: The Dark Ages ma być rozbudowaną grą ze względu na połowicznie otwarty świat oraz sporo opcjonalnej zawartości.

@ 24.01.2025, 02:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

DOOM: The Dark Ages zaoferuje najdłuższą kampanię w grach od id Software

W ciągu ostatnich kilku godzin na naszych łamach opublikowaliśmy wiadomość dotyczącą daty premiery DOOM: The Dark Ages, a następnie wymagania sprzętowe DOOM: The Dark Ages. Tym razem mamy ciekawą informację na temat tego, jak długa będzie kampania fabularna najnowszego dzieła id Software. Okazuje się, że będzie ona długa, znacznie dłuższa od tego, co do tej pory przygotowali deweloperzy.

"Wszystko zależy od tego, jak grasz, jak w przypadku każdej gry", powiedział producent wykonawczy DOOM: The Dark Ages, Marty Stratton, w sesji pytań i odpowiedzi zorganizowanej przez deweloperów. "To największa gra, największa kampania, jaką kiedykolwiek przygotowaliśmy, istotnie większa od innych. Jeśli przeszukujesz te poziomy, jest mnóstwo dodatkowej zawartości".

Reżyser gry, Hugo Martin, dodał następnie, jeśli chodzi o bonusowe treści: "Myślę, że to będzie głównie poszukiwanie sekretów. Jeśli znajdziesz wszystkie sekrety i lubisz kolekcjonować, stworzyć dla siebie znacznie większe doświadczenie".

Martin powiedział też co nieco na temat długości poszczególnych poziomów w grze, zdradzając że każdy będzie przeciętnie trwał około godzinę.

"Nie chcemy, aby były zbyt długie. Nie chcemy, aby pojedynczy poziom za bardzo się dłużył. Myślę, że w tym momencie mamy poziomy około godzinne, nie dłuższe. Więc sporo tego, co robimy teraz to dopieszczanie wszystkiego i upewnianie się, że zostajemy w tej przestrzeni. Ale to ogromna kampania, na pewno".

Premierę DOOM: The Dark Ages zaplanowano na 15 maja, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.


Sprawdź także:
DOOM: The Dark Ages

DOOM: The Dark Ages

Premiera: 15 maja 2025
PC, PS5, XBOX X/S

DOOM: The Dark Ages to szósta pełnoprawna odsłona popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanek (FPS) od firmy Bethesda Softworks, która jednocześnie stanowi prequel do ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   10:51, 24.01.2025
Oj, żeby się te demony nie przejadły. Cool
0 kudosguy_fawkes   @   15:54, 24.01.2025
@UP: Dokładnie. Już Eternal potrafił zająć sporo czasu, jeśli chciało się zrobić wszystko - i dla mnie to chyba była wartość graniczna. Zdaję sobie sprawę, że to nie Ubisoft, bo też dodatki do Eternala pokazywały słuszny kierunek: jeśli nie masz ambicji zdobyć wszystkiego, nie musisz robić drugiej fazy eskalowanych starć, bo nagrodą były wyłącznie elementy kosmetyczne. A jednak żeby je zdobyć, trzeba było się napocić.
0 kudosRonaldo_   @   11:10, 25.01.2025
Tutaj kolejna część jest szykowana, a ja jeszcze nie zaliczyłem poprzednich odsłon. Szczęśliwy

0 kudosBarbarella.   @   11:30, 25.01.2025
Cytat: Ronaldo_
Tutaj kolejna część jest szykowana, a ja jeszcze nie zaliczyłem poprzednich odsłon. Szczęśliwy

A myślałam że Ty zawsze jesteś na bieżąco a tylko ja mam straszne tyły. Jeśli chodzi o Doomy to tylko Trójkę zaliczyłam, od Czwórki się odbiłam. Mam Eternala ale obawiam się że też mi nie siądzie. Mroczne Wieki wyglądają apetycznie i rozgrywka podobno wolniejsza więc mam na nie większą ochotę. Uśmiech
0 kudosRonaldo_   @   12:14, 25.01.2025
Cytat: Barbarella.
Cytat: Ronaldo_
Tutaj kolejna część jest szykowana, a ja jeszcze nie zaliczyłem poprzednich odsłon. Szczęśliwy

A myślałam że Ty zawsze jesteś na bieżąco a tylko ja mam straszne tyły. Jeśli chodzi o Doomy to tylko Trójkę zaliczyłam, od Czwórki się odbiłam. Mam Eternala ale obawiam się że też mi nie siądzie. Mroczne Wieki wyglądają apetycznie i rozgrywka podobno wolniejsza więc mam na nie większą ochotę. Uśmiech


Nie, nie. Uśmiech Może przez to, że nie siadają mi takie gry. Jedyną część, to też trójkę zaliczyłem.
Dodaj Odpowiedź