Final Fantasy VII zmierza na Xboksy Series X|S oraz Switcha 2?

W sieci pojawiła się interesująca plotka na temat Final Fantasy VII Remake oraz Rebirth. Obie gry mogą zadebiutować niebawem na Xboksie oraz Switchu 2.

@ 12.01.2025, 17:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, ps5, xbox x/s

Final Fantasy VII zmierza na Xboksy Series X|S oraz Switcha 2?

Square Enix jakiś czas temu informował, że zamierza zmienić taktykę wydawania gier. Spółka nie będzie już wchodzić w umowy dotyczące ekskluzywności, a zamiast tego postawi na premiery multiplatformowe. W zgodzie z tą nową taktyką, dwie gry z serii Final Fantasy VII Remake dostępne będą na Xboksach Series X|S oraz Switchu 2.

Za nowe plotki na temat Final Fantasy VII odpowiada NateTheHate, który w najnowszym odcinku swojego podcastu powiedział, że FF VII Remake oraz FF VII Rebirth są wreszcie oficjalnie przygotowywane z myślą o Xboksach Series X|S oraz Switchu 2. Pierwsza z wymienionych gier na obu platformach pojawi się w bieżącym roku, a druga w przyszłym.

Na razie nie mamy potwierdzenia ze strony Square Enix, ale jak tylko się to zmieni, będziemy Was informować. Tymczasem pamiętajcie o zbliżającym się debiucie Final Fantasy VII Rebirth na PC. Zaplanowano go na 23 stycznia, a przed zakupem sprawdźcie jego wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   17:27, 12.01.2025
Ciekawe jak oni na Switchu zmieszczą wielki miecz tego blond-słodziaka.? Szczęśliwy
1 kudosluki505   @   17:35, 12.01.2025
Cytat: Barbarella.
Ciekawe jak oni na Switchu zmieszczą wielki miecz tego blond-słodziaka.? Szczęśliwy

Popieszczą i zmieszczą xD

0 kudosAqix   @   06:41, 13.01.2025
I bardzo dobrze...bardzo chętnie sprawdzę na Xboxie....i może na Switchu 2 jak już wyjdzie😃
0 kudosmrPack   @   09:35, 13.01.2025
Cytat: Barbarella.
Ciekawe jak oni na Switchu zmieszczą wielki miecz tego blond-słodziaka.? Szczęśliwy
Tak samo jak wielki miecz 2B z NieR: Automata Dumny
0 kudosKononowicziMajor   @   09:40, 13.01.2025
Cytat: Barbarella.
Ciekawe jak oni na Switchu zmieszczą wielki miecz tego blond-słodziaka.? Szczęśliwy

Jeśli tak będzie szykuję się zamieszanie jak cholera! Zdziwiony

Nitendo Switch 2 jak będzie ogłoszony oficjalnie będzie naprawdę informacja dla fanów rodem z kosmosu, Uśmiech

Oby ten rok był przełomowy bo coś czujne że w roku 2025 będzie się działo. Dumny
Dodaj Odpowiedź