Call of Duty: Modern Warfare III i kilka innych gier Activision wkrótce trafi do Game Passa

Call of Duty: Modern Warfare III niebawem trafi do oferty Xbox Game Pass.

@ 11.07.2024, 12:27
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Call of Duty: Modern Warfare III i kilka innych gier Activision wkrótce trafi do Game Passa

W sieci pojawiły się bardzo ciekawe informacje dla fanów Activision. Okazuje się, że Call of Duty: Modern Warfare III oraz kilka innych gier wydawcy trafi do usługi abonamentowej Microsoftu.

Microsoft najwyraźniej planuje w tym miesiącu wprowadzić Call of Duty: Modern Warfare III do Game Passa, jako jedną z pierwszych gier z tej serii. Według Insider Gaming będzie to ułamek pierwszej fali tytułów Activision w ramach Game Passa, która obejmie także takie gry, jak Crash Bandicoot N.Sane Trilogy. Mówi się, że wkrótce udostępnione zostaną ponadto Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 i Spyro Reignited Trilogy.

Subskrybenci Game Passa, którzy pominęli wcześniej Modern Warfare III, mogą wrócić do trybu wieloosobowego lub doświadczyć kampanii fabularnej. A jak powszechnie wiadomo, kampanie spod szyldu tej serii zazwyczaj dawały sporo satysfakcji i były bardzo udanym doświadczeniem.

Microsoft zainwestował grube miliony w zakup Activision Blizzard, teraz czas odrobić tę inwestycję. Prawdopodobnie ze względu na zakup spółka z Redmond podnosi ceny abonamentu Xbox Game Pass, o czym pisaliśmy w tym miejscu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   14:44, 11.07.2024
Może przyjdzie czas na resztę CoD-ów? No ale ten promocyjny abonament 4 zeta za pierwszy miesiąc już zdaje się przeszedł do historii a zamiast niego jest podwyżka normalnego abonamentu. Rozbawiony Ale nic dziwnego. W końcu CoD-y to kura znosząca złote jaja więc trzeba ją jakoś wykorzystać skoro tyle kasy się wydało na kupno Acti.