Nintendo zajawia tajemniczy horror

Japończycy wrzucili do sieci kilka zajawek nadchodzącego projektu. W tym momencie nie sposób powiedzieć czego się możemy spodziewać.

@ 10.07.2024, 17:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
switch

Nintendo zajawia tajemniczy horror

Nintendo ma całkiem rozbudowane plany, jeśli chodzi o premiery gier na Switchu na nadchodzące miesiące. Mimo że konsola niebawem zostanie zastąpiona, fani nadal liczyć mogą na kolejne gry. Wśród nich jest m.in. The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom, Metroid Prime 4: Beyond, Mario and Luigi: Brothership, Super Mario Party Jamboree, a także tajemniczy horror, którego zajawki pojawiły się w sieci.

Japończycy bez ostrzeżenia opublikowali w sieci kilka zajawek wskazujących na to, że pracują oni nad jakimś tajemniczym horrorem. Na portalu X pojawiła się statyczna grafika, a na YouTube jest zajawka filmowa. Oba materiały nie pokazują zbyt wiele, ale w ich centrum znajduje się dziwna postać z torbą na głowie. Torbą, na której narysowana została uśmiechnięta twarz.

Cechą charakterystyczną materiałów jest frazz "WhoIsEmio", wskazująca na to, że Emio jest wspomnianym wcześniej "uśmiechniętym" mężczyzną. Co ciekawe, projekt ma już oficjalną stronę internetową w ramach domeny Nintendo, choć na razie nie ma na niej kompletnie niczego interesującego. Skąd zatem przypuszczenie, że chodzi o horror. Podpowiedzią jest przede wszystkim zawartość zajawki, a także logo PEGI 18, wskazujące na grę dla dorosłych.

Więcej informacji będziemy mieć dla Was niebawem, a tymczasem musicie uzbroić się w cierpliwość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudospetrucci109   @   19:42, 10.07.2024
To Mario z torbą na głowie ;)