Deweloping BioShock 4 nabiera tempa

Studio Cloud Chamber Games rekrutuje podobno jak szalone, aby jak najszybciej przygotować wyczekiwany przez graczy sequel.

@ 10.07.2024, 12:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Deweloping BioShock 4 nabiera tempa

Mniej więcej pięć lat temu 2K Games ujawniło, że studio Cloud Chamber Games przygotowuje nową grę z serii BioShock. Kontynuacja kultowego cyklu nadal nie zadebiutowała, a na domiar złego wciąż tak naprawdę nie mamy żadnych szczegółów na jego temat. Możliwe jednak, że wkrótce się to zmieni, skoro deweloperzy przyspieszyli.

Starszy projektant scenek przerywnikowych w 2K, Jeff Spoonhower, napisał na łamach portalu LinkedIn, że ekipa Cloud Chamber Games rozkręca rekrutację i szuka ludzi na wiele różnych stanowisk, od projektowania, po produkcję i wiele więcej. Wakatów jest wiele, więc proces produkcyjny nowego BioShocka zdaje się rozkręcać.

Szczegółów na temat BioShock 4 (czy jakkolwiek będzie ono zatytułowane) nie mamy praktycznie żadnych. Gra powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach obecnej generacji, a deweloperzy stawiają na silnik Unreal Engine 5, otwarty świat oraz dialogi z wyborami, mającymi wpływ na przebieg rozgrywki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   12:29, 10.07.2024
Ja jeszcze do Infiniti się nie dobrałam więc nie pali mi się. Mam nadzieję wszakże że nie będą już wracać do Rapture bo Bioshockiem 2 to byłam trochę rozczarowana.
0 kudosMicMus123456789   @   19:35, 11.07.2024
Jestem bardzo ciekaw gdzie zabiorą nas tym razem, będę się śmiać jeśli zabiorą nas w kosmos xD Choć jest też opcja udać się pod ziemie.