Star Wars: Outlaws - nie wszystkie planety dostępne są od początku

Deweloperzy Star Wars: Outlaws, studio Massive Entertainment, podkreślają wagę eksploracji.

@ 10.07.2024, 12:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Star Wars: Outlaws - nie wszystkie planety dostępne są od początku

Star Wars: Outlaws to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Jeśli nie dojdzie do opóźnienia, w dzieło studia Massive Entertainment będziemy w stanie zagrać pod koniec sierpnia, a za sprawą wywiadu opublikowanego na łamach portalu IGN dowiadujemy się ważnych informacji na temat doświadczenia.

"Jest bardzo strukturalne intro, które prowadzi Cię do awaryjnego lądowania na Toshara, będącego księżycem stworzonym we współpracy z LucasFilm Games. Gdy skończysz liniową narrację na Toshara, inne planety się otwierają, a zabawa staje się kompletnie nieliniowa. Możesz mierzyć się z tymi światami w dowolnej kolejności", powiedział dyrektor narracji, Navid Khavari.

Jeśli chcesz pozostać na Toshara, możesz to oczywiście zrobić, co potwierdził dyrektor kreatywny gry, Julian Gerighty. Aby przemierzyć księżyc z użyciem speedera, trzeba poświęcić około 4-5 minut, a podczas podróży natrafiamy na wiele wydarzeń, które mogą nas odciągnąć od głównego wątku fabularnego. W przeciwieństwie do innych gier Ubisoftu, mapa nie będzie rozświetlona ikonkami wskazującymi interesujące obszary.

"Kay nie widziała galaktyki. Nie wie wszystkiego. Gdy przybywasz na Toshara, masz mapę z górami, ale odkrywanie jest konieczne do tego, by mieć więcej informacji", powiedział reżyser Mathias Karlson. Dyrektor kreatywny, Julian Gerighty, dodał natomiast, że gracze będą musieli ryzykować, by pozyskiwać informacje.

"Będziesz musiał wejść do kantyny, możesz podsłuchać jakąś konwersację, która zaprowadzi Cię do kolejnej lokacji, która odkrywa natomiast jakieś miejsce wewnątrz otwartego świata, a wtedy musisz siąść na ścigacz, by go odnaleźć. Będzie też mgła wojny, którą będziesz w stanie usunąć, a twoja ciekawość otworzy jeszcze więcej rzeczy".

Datę premiery Star Wars: Outlaws zaplanowano na 30 sierpnia, a grać będziemy wówczas na PC, PS5 oraz XS. Ze względu na to, że gra niedawno została ozłocona, czyli prace nad nią ukończono, nie spodziewamy się żadnych opóźnień.


Sprawdź także:
Star Wars: Outlaws

Star Wars: Outlaws

Premiera: 30 sierpnia 2024
XBOX X/S, PC, PS5

Star Wars: Outlaws to przygodowa gra akcji z elementami RPG osadzona w otwartym świecie popularnego uniwersum science-fiction - Gwiezdnych Wojen. Za produkcję odpowiada s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   12:15, 10.07.2024
Kolejny pożeracz czasu się szykuje a zapewne jakieś DLC dojdą z kolejnymi planetami. No ale mimo braku czasu to lubię pożeracze czasu a jeżeli gra będzie tak fajna jak się zapowiada to szczęśliwi czasu nie liczą.