Life is Strange: Double Exposure - nowy zwiastun skupia się na Safi

Najbliższa przyjaciółka Max, Safi, jest w centrum wątku fabularnego Life is Strange: Double Exposure.

@ 10.07.2024, 11:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps5, xbox x/s

Life is Strange: Double Exposure - nowy zwiastun skupia się na Safi

Premiera Life is Strange: Double Exposure powinna mieć miejsce pod koniec bieżącego roku... pod warunkiem, że nie wydarzy się nic nieoczekiwanego. Akcja gry toczy się kilka lat po wydarzeniach z części pierwszej, a jej bohaterką ponownie jest Max Caulfield.

Max jest w szkole wyższej, a dokładnie w Uniwersytecie Caledon w Vermoncie. To tam poznaje m.in. Safi, a dokładnie Safiya Llewellyn-Fayyad. Przyjaźń pomiędzy dziewczynami kwitnie, gdy nagle Safi zostaje zamordowana, a Max musi zbudzić drzemiące od dawna moce, by odnaleźć osobę odpowiedzialną. Tym razem protagonistka nie będzie jednak manipulować czasem, ale wkraczać w jego alternatywne wersje.

W jednej z alternatywnych rzeczywistości Safi nadal żyje, ale jej morderca także w niej przebywa i może dokończyć dzieła. Max liczy na to, że będzie w stanie rozwiązać zagadkę morderstwa przeskakując pomiędzy różnymi rzeczywistościami i ocalić Safi w jednej z nich.

Life is Strange: Double Exposure powinno pojawić się w sprzedaży dokładnie 29 października, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S, PlayStation 5 i Switch. Nie oferuje ono możliwości importowania zapisów z pierwszej gry, ale pozwala nam wybrać finał, na który się w niej zdecydowaliśmy.


Sprawdź także:
Life is Strange: Double Exposure

Life is Strange: Double Exposure

Premiera: 29 października 2024
PC, PS5, XBOX X/S, SWITCH

Life is Strange: Double Exposure to czwarta pełnoprawna odsłona popularnej serii eksploracyjnych gier przygodowych, która została zapoczątkowana w 2015 roku przez francus...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   12:08, 10.07.2024
Max ma już spore doświadczenie w ratowaniu mordowanych przyjaciółek i rozwiązywaniu zagadek zamordowanych przyjaciółek przyjaciółek. Ale mimo mojego sarkazmu uwielbiam tę serię i cieszę się na powrót Maxine. Mam nadzieję że ekipa z Graj Po Polsku zainteresuje się tą grą bo na polską wersję to raczej nie ma co liczyć.
0 kudosRonaldo_   @   23:27, 11.07.2024
Gra będzie tłumaczona przez inną ekipę. Graj po polsku już chyba sobie dało spokój z tłumaczeniami.
0 kudosBarbarella.   @   23:31, 11.07.2024
Cytat: Ronaldo_
Graj po polsku już chyba sobie dało spokój z tłumaczeniami.

Płacz
Płacz Płacz Płacz Płacz Płacz Płacz Płacz Płacz
1 kudosmrPack   @   09:35, 12.07.2024
Cytat: Barbarella.
Cytat: Ronaldo_
Graj po polsku już chyba sobie dało spokój z tłumaczeniami.

Płacz
Płacz Płacz Płacz Płacz Płacz Płacz Płacz Płacz
Square Enix wydało po polsku Final Fantasy XVI, więc nadzieja umiera ostatnia Puszcza oko