Concord - wymagania sprzętowe wersji beta

Nadchodząca Concord sieciowa strzelanka nie będzie miała zbyt wysokich wymagań sprzętowych.

@ 09.07.2024, 13:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Concord - wymagania sprzętowe wersji beta

Wielu fanów sieciowych strzelanek czeka najpewniej na premierę Concord. Projekt studia Firewalk oraz firmy Sony zadebiutuje na rynku w sierpniu, a wcześniej, jeszcze w tym miesiącu, odbędą się jego testy beta. Ruszają one już w najbliższy piątek.

Ze względu na zbliżającą się betę, deweloperzy Concord opublikowali w sieci wymagania sprzętowe gry w tej właśnie wersji. Jeśli chcecie przystąpić do zabawy, musicie je oczywiście spełnić. Nie musicie natomiast kupować gry, albowiem beta, przynajmniej drugi jej rzut, jest dla wszystkich.

Niezależnie od tego, w jakich detalach i rozdzielczości będziecie grać, wymagany jest dysk SSD o 30 GB wolnej przestrzeni. W przypadku zainteresowania rozgrywką w detalach ultra, w 4K oraz 60 FPS, przygotujcie procesor i7-10700K lub Ryzen 7 3700X, a także kartę graficzną GeForce RTX 4070 Ti lub Radeon RX 7900 XT.

Jeśli nie interesuje Was wypasiona grafika, możecie grać w detalach najniższych i w rozdzielczości 1080p oraz 60 FPS. W takiej sytuacji potrzebujecie procesor Core i7-8700K lub Ryzen 7 2700 oraz kartę graficzną GeForce GTX 1660 (6 GB) lub Radeon RX 550 XT. Bardziej szczegółowa rozpiska znajduje się poniżej.

Beta Concord startuje już 12 lipca, a potrwa do 14 lipca. W tym czasie zagrają jednak wyłącznie posiadacze pre-orderów. Tydzień później - pomiędzy 18, a 21 lipca - zagrają natomiast wszyscy. Premiera zaplanowana została natomiast na 23 sierpnia, a grać będziemy na PC oraz PS5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?