Aplikacja Xbox TV będzie pozwalała na granie w Game Passie

Aplikacja Xbox TV jest dostępna na urządzeniach Amazon Fire.

@ 09.07.2024, 11:07
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox x/s

Aplikacja Xbox TV będzie pozwalała na granie w Game Passie

Aplikacja Xbox TV jest teraz dostępna na wybranych urządzeniach Amazon Fire. W zeszłym miesiącu Microsoft ogłosił, że posiadacze subskrypcji Game Pass Ultimate w ponad 25 krajach wkrótce będą mogli pobrać aplikację Xbox na urządzenia Fire TV Stick 4K i Fire TV Stick 4K Max.

Wsparcie zostanie udostępnione już teraz i umożliwi subskrybentom Game Pass Ultimate przesyłanie strumieniowe gier Xbox na urządzenia Fire TV bez konieczności kupowania konsoli. Prosty i tani dostęp do biblioteki tytułów i to bez konieczności posiadania sprzętu z rodziny Xbox.

Aby cieszyć się wirtualną rozrywką, gracze będą musieli zainstalować i uruchomić aplikację Xbox na urządzeniu Fire TV, zalogować się na konto Microsoft, zarejestrować się w Game Pass Ultimate - jeśli jeszcze tego nie zrobili - i podłączyć kontroler.

Co ciekawe, obsługiwane kontrolery bezprzewodowe z obsługą Bluetooth obejmują kontroler bezprzewodowy Xboksa, kontroler adaptacyjny Xboksa, a nawet pady DualSense i DualShock 4 z PlayStation.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   12:20, 09.07.2024
No fajny pomysł. Do subskrypcji Gamę Passa mnie to nie skusi ale alternatywa ciekawa. Coś podobnego już chyba NVidia zrobiła. Jeszcze Sony niech dołączy i mamy XXI wiek a nie średniowiecze z tonami plastiku w domu.
0 kudosLabrio   @   14:03, 09.07.2024
TV to ja z 10 lat temu wyjebalem po pijaku przez okno. Same reklamy i marne tresci.
0 kudosBarbarella.   @   14:15, 09.07.2024
No to teraz sobie kupisz nowy i będziesz mógł grać bez reklam chyba i na trzeźwo.🙂
Ja też mam TV tylko po to żeby go odkurzać a tak to by się na coś przydał. No i nie trzeba się przejmować konsolami Pro i Niepro i cenami kart graficznych.☺️
0 kudosmrPack   @   09:55, 10.07.2024
Cytat: Barbarella.
No i nie trzeba się przejmować konsolami Pro i Niepro i cenami kart graficznych.☺️
Rosnącymi cenami abonamentu, graniem szybko (bo nie wiadomo kiedy gra zniknie i czy się znów pojawi), awariami internetu, blokowaniem dostępu (bo tak) chyba trzeba się za to przejmować Niewinny
0 kudosBarbarella.   @   09:59, 10.07.2024
No tak. Starzy ludzie to lubią się na zapas przejmować.😵‍💫 Moja praprababcia nie chciała do pociągu wejść bo się przejmowała że węgla zabraknie.
Dodaj Odpowiedź