Gran Turismo 7 - sprawdź szczegóły aktualizacji 1.49

Jest zwiastun i zdjęcia z najnowszej aktualizacji Gran Turismo 7.

@ 09.07.2024, 10:38
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Gran Turismo 7 - sprawdź szczegóły aktualizacji 1.49

W sieci udostępniono szczegółowe informacje na temat najnowszej aktualizacji Gran Turismo 7 o numerze 1.49, wprowadzającej do gry sporo nowości.

Polyphony Digital opublikowało nie tylko zwiastun aktualizacji, ale również sporo zdjęć przedstawiających nową zawartość. Widzimy na nich m.in. lokację, po której będziemy mogli się ścigać. Oryginalny tor Eiger Nordward pojawił się po raz pierwszy w Gran Turismo HD, jako jedyny tor w grze wraz z jego odwrotnym wariantem. Trasa, choć krótka, mierząca 2,5 mili, była trudna i charakteryzowała się spektakularnymi krajobrazami. Po pojawieniu się w Gran Turismo 5 Prologue, miejscówka została rozszerzona dla Gran Turismo 5 i 6 o dodatkowe trzy tory terenowe.

Prócz wspomnianego toru, do gry wprowadzono kilka nowych samochodów:

  • BMW M3 (E36) 1997;
  • Ferrari F430 Scuderia 2007;
  • Genesis Gran X Racer Vision Gran Turismo Concept;
  • Lamborghini Gallardo LP560-4 2008;
  • Ruf RGT 4.2 2016;
  • Subaru Impreza WRC 1998.

Sama aktualizacja planowana jest na czwartek 25 lipca, więc jest jeszcze sporo czasu, aby uzbierać pieniądze na nowe samochody.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?