Kolejna gra Like a Dragon ma zaskoczyć fanów

Deweloperzy serii Like a Dragon twierdzą, że kolejna jej odsłona będzie dla fanów zaskoczeniem.

@ 08.07.2024, 11:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Kolejna gra Like a Dragon ma zaskoczyć fanów

Like a Dragon: Infinite Wealth to bardzo udana część popularnej serii opracowanej przez Ryu Ga Gotoku Studio. Deweloperzy postanowili w niej zastosować całkiem nowy system walki, ale jednocześnie zachowali DNA i wiele charakterystycznych rozwiązań całego cyklu. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, część kolejna będzie pod tym względem zaskoczeniem.

Ryu Ga Gotoku Studio zaczęło niedawno zajawiać kolejną odsłonę serii Like a Dragon, a rozmawiając o niej podczas wydarzenia Essence of Fandom w trakcie Anime Expo deweloper powiedział (za VGC): "Nie możemy Wam powiedzieć jaka to gra, ale powiemy Wam, że będziecie zaskoczeni".

Studio nie rozwinęło swojej myśli, a w związku z tym nie wiemy czy mowa o kolejnym głównym rozdziale opowieści, czy może o jakimś spin-offie pokroju Like a Dragon: Ishin! oraz Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name. Pozostaje nam czekać na więcej detali, bo wcześniej czy później na pewno się one pojawią.

Nowe informacje będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   14:09, 08.07.2024
Początkowo była to chodzona bijatyka, potem turowy jRPG, aż boję się co mogą wymyślić Zdziwiony Może pójdą jeszcze bardziej w symulację Japonii.
0 kudosluki505   @   20:24, 09.07.2024
Infinite Wealth to jedna z top gier 2024 imo, jeśli jeszcze rozbudują, jeszcze zrobią lepszą grę to będzie miodnie się spędzało czas przy niej ^^.