Serial Horizon od Netflixa został anulowany?

W sieci pojawiły się doniesienia na temat tego, że serial Horizon został anulowany ze względu na toksyczne zachowanie showrunnera, Steve'a Blackmana.

@ 05.07.2024, 11:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Serial Horizon od Netflixa został anulowany?

Seriale i filmy oparte na markach przygotowanych przez Sony radzą sobie całkiem nieźle. Sporą popularnością cieszą się między innymi już dostępne The Last of Us, Uncharted oraz Twisted Metal, a gracze z nadzieją patrzyli też między innymi na serial Horizon, opracowywany przez Netflixa. Serial ten może jednak nigdy nie powstać.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Netflix prawdopodobnie anulował telewizyjną adaptację przygód Aloy - tak przynajmniej donosi redakcja Rolling Stone. Powodem anulacji są oskarżenia dotyczące showrunnera, Steve'a Blackman, o "toksyczne zachowania, manipulowanie i prześladowanie" współpracowników. Wcześniej Blackman był m.in. showrunnerem The Umbrella Academy.

W tym momencie nie wiemy czy Netflix całkowicie anulował projekt, czy tylko poszukiwał będzie nowego prowadzącego. Z czasem na pewno pojawią się jakieś nowe informacje w temacie, a przekazywać będziemy Wam je na bieżąco.

Mimo że los serialu Horizon jest niepewny, w tym momencie trwają prace nad innymi telewizyjnymi i filmowymi adaptacjami gier Sony. W opracowaniu są m.in. drugi sezon The Last of Us, drugi film Uncharted, film oparty na Ghost of Tsushima, a także serial God of War.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   18:14, 06.07.2024
Może to i dobrze Uśmiech bo zaraz zrobili by z Aloy czarnoskórą, homoseksualną feministkę Dumny
Powiem szczerze, że rzygam już tymi serialami Netflixa, w którą pakują poprawność polityczną ile tylko mogą.
0 kudosBarbarella.   @   00:56, 07.07.2024
Cytat: dabi132
Powiem szczerze, że rzygam już tymi serialami Netflixa,

A kto Ci kazał oglądać? Rozbawiony Teraz wiaderko i myju, myju. Rozbawiony