Sony nie pojawi się na Gamescom 2024

Sony Interactive Entertainment nie zamierza przybyć na tegoroczne targi Gamescom.

@ 20.06.2024, 00:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Sony nie pojawi się na Gamescom 2024

Sony postanowiło, podobnie jak w roku poprzednim, nie przybywać na tegoroczne targi Gamescom. Spółka od jakiegoś czasu stawia przede wszystkim na własne wydarzenia i transmisje, więc nieobecność nie powinna być w sumie dla nikogo zaskoczeniem.

Japończycy na Gamescom ostatni raz zawitali w 2019 roku, a następnie po wybuchu pandemii COVID-19 postanowili ograniczyć się do dwóch własnych wydarzeń, czyli State of Play oraz PlayStation Showcase. Oba całkiem sprawnie przekazują nam najważniejsze informacje na temat nadchodzących premier PlayStation, więc pewnie dlatego Sony nie zamierza zmieniać sprawdzającej się formuły.

Na koniec wspomnę jeszcze, że Nintendo także w tym roku nie pojawi się na Gamescom. Z drugiej strony, na evencie na pewno ujrzymy gry THQ Nordic oraz Ubisoftu. Obie spółki oficjalnie potwierdziły, że planują przybyć do Niemiec i spotkać się z fanami swojej twórczości.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   08:13, 20.06.2024
Mnie tam bez różnicy czy ktoś przyjedzie na taki event czy pokaże swoją ofertę osobno. Tak czy owak się nie jaram takimi wydarzeniami, co ma wyjść i tak wyjdzie a kiedy i gdzie dowiem się z MG. Szczęśliwy