Nintendo ujawniło specjalne wydanie konsoli Switch Lite stylizowane na gry z serii Zelda

Specjalne wydanie konsoli będzie sprzedawane z 12-miesięczną subskrypcją Nintendo Switch Online oraz specjalną paczką rozszerzeń.

@ 20.06.2024, 00:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
switch

Nintendo ujawniło specjalne wydanie konsoli Switch Lite stylizowane na gry z serii Zelda

W trakcie zorganizowanego niedawno Nintendo Direct japońska spółka opublikowała sporo rozmaitych zwiastunów z nadchodzących gier, a przy okazji zapowiedziała specjalny wariant konsoli Switch Lite stylizowane na gry z serii Zelda. Kieszonsolka będzie dostępna w momencie premiery The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom, czyli 27 września.

Nowy wariant kolorystyczny konsoli Switch Lite zaprezentowany został w trakcie Nintendo Direct, a następnie na portalu X pojawiły się dwie fotki pokazujących platformę w pełnej krasie. Jedna z nich widoczna jest nad treścią niniejszej wiadomości, a drugą znajdziecie poniżej. Obie wyglądają naprawdę porządnie i jest spora szansa, że kolejni gracze zdecydują się na zakup platformy.

Nowa konsola powstała z myślą o The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom, którego premiera została zaplanowana na 26 września. Jeśli jakimś sposobem nie mieliście okazji obejrzeć pierwszego zwiastuna tegoż przedsięwzięcia, zaległości nadrobicie odpalając poniższy odtwarzacz.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosthiefi   @   10:02, 22.06.2024
Hardware już muzeum.
Switch 2 już od dwóch lat powinien być na rynku z mocą obliczeniową większą niż Steamdeck.
No, ale to Nintendo, oni zawsze wysysają co się da zanim wprowadzą coś nowego i od czasów Wii stawiają na słaby hardware, żeby produkcja była tańsza, a cena w sklepach niżej od konkurentów, co przynosi dobre rezultaty.