Elden Ring: Shadow of the Erdtree to najwyżej oceniany dodatek w historii Metacritic

Z danych dostępnych na portalu zbierającym oceny gier wynika, że Elden Ring: Shadow of the Erdtree to najwyżej oceniane DLC w historii. Wyprzedziło ono nawet Krew i Wino dla Wiedźmina 3.

@ 19.06.2024, 23:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Elden Ring: Shadow of the Erdtree to najwyżej oceniany dodatek w historii Metacritic

Elden Ring: Shadow of the Erdtree dostępne będzie w sprzedaży od piątku, a z danych opublikowanych na łamach portalu Metacritic - zbierającego noty z recenzji gier - wynika, że DLC opracowane przez studio From Software jest najwyżej ocenianym rozszerzeniem w historii wspomnianej platformy.

W tym momencie Elden Ring: Shadow of the Erdtree ma średnią z ocen równą 95 na 100 możliwych punktów. Do przygotowania średniej posłużono się 56 recenzjami, więc wynik ten może się jeszcze zmienić. W tym momencie mamy jednak do czynienia z fenomenalnym rozszerzeniem.

Co ciekawe, do tej pory najwyżej ocenianym dodatkiem w historii portalu Metacritic było DLC pt. Krew i Wino przeznaczone dla Wiedźmina 3. Ma ono w tym momencie 92 punkty na 100 możliwych. Wynik ten przygotowano dzięki 52 recenzjom.

Jak wspomniałem, premiera Elden Ring: Shadow of the Erdtree będzie miała miejsce 21 czerwca. Tytuł pojawi się wtedy na PC, PlayStation oraz Xboksach. Gdybyście rozważali zakup wariantu dla blaszaków, rzućcie okiem na jego wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   09:52, 20.06.2024
Zamówiłem w przedsprzedaży i już sobie gram, jeśli faktycznie ten dodatek będzie wielkości całego DkS 3 to czeka mnie tutaj 40-50h soczystego gameplayu, a jeśli ktoś twierdzi że za 50h gameplayu 170zł to dużo to chyba sobie żarty robi, syfy od EA na 8h kosztują prawie 350zł.