LEGO Horizon Adventures - nowy zwiastun pokazuje wersję dla Switcha

Kolejna część przygód Aloy dostępna będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Switch.

@ 19.06.2024, 23:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps5

LEGO Horizon Adventures - nowy zwiastun pokazuje wersję dla Switcha

W trakcie minionego już Nintendo Direct w sieci opublikowano kolejny materiał filmowy promujący LEGO Horizon Adventures. Wideo zawiera gameplay z wariantu gry przeznaczonego dla Switcha, co nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem.

Materiał nie jest jakoś przesadnie długi, ale pozwala nam zerknąć na to, co przygotowują twórcy LEGO Horizon Adventures. Oprawa wizualna w przypadku Switcha jest oczywiście widocznie słabsza niż na PlayStation 5, ale i tak całkiem niezła. Zerknijcie zresztą poniżej.

LEGO Horizon Adventures zadebiutować ma pod koniec bieżącego roku, ale w tym momencie niestety nie znamy konkretnego terminu. Zaoferuje ono mniej więcej 7-8 godzin zabawy, w tym także tryb współpracy. Nie będzie funkcji cross-play.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?