Powstaje kolejne Lords of the Fallen. Premiera w 2026 roku

Twórcy Lords of the Fallen oficjalnie potwierdzili prace nad dalszym rozwojem marki. W drodze jest kolejna odsłona - premiera najszybciej za dwa lata.

@ 18.06.2024, 22:08
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps5, xbox x/s

Powstaje kolejne Lords of the Fallen. Premiera w 2026 roku

Powstaje kontynuacja wydanego w 2023 roku Lords of the Fallen. Poinformowali o tym sami twórcy ze studia Hexworks za pomocą swoich social mediów. Nowa gra zadebiutuje w 2026 roku.

"Jesteśmy dumni mogąc ogłosić, że czynimy kolejny wielki krok w rozwoju marki Lords of the Fallen. Powstaje nowa gra z serii i zadebiutuje w 2026 roku na PC, PlayStation 5 oraz Xboksach Series S|X. Obiecujemy dostarczyć wam możliwie najlepsze growe doświadczenie, jako wiernym powiernikom niosącym światło [to nawiązanie do lampy, która pozwalała nam przenosić się do świata umarłych w LotF - dop. red.]." - ogłaszają twórcy.

Póki co nie ujawniono szerszych szczegółów i na detale przyjdzie nam jeszcze poczekać. Zapewne pierwsze szczegóły pojawią się nie szybciej, niż w przyszłym roku.

Warto jednak zaczekać, bo Lords of the Fallen z 2023 roku miało spory potencjał, ale ewidentnie było widać, że wydawca nie dał developerom wystarczająco dużo czasu na dopieszczenie gry. W efekcie tytuł zebrał dość mieszane opinie, a studio następnie przez wiele tygodni przygotowywało kolejne patche i aktualizacje (łącznie opublikowano ich przeszło kilkadziesiąt!).

Obecnie gra jest w znacznie lepszym stanie, niż w momencie premiery, choć pewnych, przygotowywanych od podstaw mechanik nie dało się już raczej poprawić. Mimo tego jeśli lubicie souslike, to warto grze dać szansę, jednocześnie wyczekując dalszych wieści na temat kontynuacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   12:55, 19.06.2024
Dla mnie super wiadomość, poprzednia część bardzo mi się spodobała, a bałem się że przez raczej negatywny odbiór kolejna odsłona będzie niepewna.
0 kudosMicMus123456789   @   13:05, 19.06.2024
Widać, że są pewni swego, oby tylko sprostali oczekiwaniom i nie powtórzyli błędów jedynki, bo fakt, że pomysł mieli, ale coś jednak nie pykło jak powinno.
0 kudosBarbarella.   @   13:26, 19.06.2024
To ja ewentualnie poczekam aż zrobią to w końcu perfekcyjnie. Kupiłam jakiś czas temu ten LOTF z 2014 bo myślałam że to polska gra i że jak mają mnie katować to przynajmniej nasi ale to zdaje się tylko naklejka Made In Poland.