Life by You - konkurencja The Sims anulowana przez Paradox

Pozostaje więc czekać na The Sims 5.

@ 18.06.2024, 12:37
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Life by You - konkurencja The Sims anulowana przez Paradox

Długie lata mijają od premiery The Sims 4, a premiera piątej części wydaje się wciąż być odległym tematem. Oczekiwanie miało umilić nam Life by You, symulator życia od firmy Paradox Interactive.

Niestety właśnie dowiedzieliśmy się, że projekt został anulowany - mimo zaawansowanego etapu prac. Powód? Gra najzwyczajniej na świecie nie spełniała oczekiwań wydawcy i pomimo kilkukrotnego przekładania daty premiery, ostatecznie uznano, że nic z tego nie będzie.

"Witajcie. Niestety, zdecydowaliśmy się anulować premierę długo wyczekiwanego Life by You. To niezwykle trudna decyzja i ewidentna porażka ze strony Paradoxu w spełnianiu oczekiwań zarówno naszych, jak i naszej społeczności." - komentuje Mattias Lilja, deputy CEO Paradox.

W dalszej części wypowiedzi wiceprezes Paradox wyjaśnia, że choć gra miała obiecujące momenty, to finalnie, pomimo dużego wysiłku twórców, nie zagwarantowała odpowiedniej jakości - nawet mimo znacznie wydłużonego czasu jej tworzenia. Ostatecznie Life by You ląduje więc w koszu, a Lilja obiecuje, że Paradox dokładnie przyjrzy się całemu procesowi powstawania gry i wyciągnie z tego wnioski na przyszłość - tak by nie popełniać podobnych błędów przy kolejnych projektach.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   15:43, 18.06.2024
No nie wiem. Wydaje mi się że ta nisza zostałam opanowana przez Simsy i ciężko byłoby tu konkurować. Musieliby mieć jakieś supernowatorskie spojrzenie na ten temat a i to nie gwarantowałoby chyba sukcesu. Na trailerze widzę że to jednak po prostu inna wersja Simsów, dziwie się że się za to w ogóle zabrali. Chyba ktoś popukał się teraz w czoło i stwierdził że to nie ma sensu.