Fable zadebiutuje w czwartym kwartale 2025 roku?

W sieci pojawiły się plotki na temat tego, że Fable może pojawić się w sprzedaży pod koniec 2025 roku.

@ 17.06.2024, 23:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Fable zadebiutuje w czwartym kwartale 2025 roku?

Gracze od lat czekają na jakąkolwiek nową grę w uniwersum Fable. Mimo że Microsoft ją jakiś czas temu zapowiedziało, wciąż nie widzieliśmy konkretniejszego gameplayu i nadal nie znamy też daty premiery. Ta może jednak nie być przesadnie odległa, albowiem pojawiają się plotki na temat tego, że do debiutu dojdzie w czwartym kwartale przyszłego roku.

Za najnowsze doniesienia odpowiada Tom Warren z portalu The Verge. Twierdzi on, że Fable możemy otrzymać w roku przyszłym, ale najpewniej będzie to jego końcówka. Wpis o takiej treści pojawił się w cotygodniowym newsletterze dziennikarza zwanym Notesem. Co ciekawe, Warren twierdzi ponadto, że przed debiutem Fable premierę będzie miało Gears of War: E-Day.

Microsoft nie zdradził dat wydania wielu ostatnio zaprezentowanych gier, ale niektórych faktycznie mamy się spodziewać w tym lub w przyszłym roku. Wśród tytułów zaplanowanych na AD 2025 jest m.in. intrygujące South of Midnight oraz upakowane demonami DOOM: The Dark Ages.

Jeśli chodzi o Fable, jest ono opracowywane z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S. Co ciekawe, studio Playground Games wspierane jest przez deweloperów serii Deux Ex, czyli Eidos Montreal.


Sprawdź także:
Fable

Fable

Premiera: 2025
PC, XBOX X/S

Fable to kolejna odsłona serii popularnych przygodowych gier akcji z elementami RPG. Tym razem za produkcję odpowiadają autorzy m.in. serii Forza Horizon, studio Playgrou...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   23:13, 17.06.2024
Hmmm. No to może z tej okazji w sprzedaży pojawi się też Fable III.