Prince of Persia: The Lost Crown niebawem trafi na Steam

Prince of Persia: The Lost Crown dostępne jest obecnie wyłącznie w sklepach Epic Games oraz Ubisoft Connect, ale niebawem pojawi się też na Steam.

@ 14.06.2024, 12:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Prince of Persia: The Lost Crown niebawem trafi na Steam

Premiera Prince of Persia: The Lost Crown miała miejsce w styczniu. Tytuł od tej pory dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach, a jeśli chodzi o blaszaki, nabędziecie go na platformach Epic Games oraz Ubisoft Connect. Niebawem pojawi się też na Steam.

Ubisoft ujawnił, że Prince of Persia: The Lost Crown zadebiutuje na platformie Valve dokładnie 8 sierpnia. Osoby, które zdecydują się na zakup, otrzymają od razu wszystkie wypuszczone do tej pory aktualizacje, ale nie będą mogły liczyć na pierwszy fabularny dodatek, Mask of Darkness. Będzie trzeba go kupić po jego wrześniowej premierze.

Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup Prince of Persia: The Lost Crown, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję. Pamiętajcie też, by w przypadku zainteresowania wydaniem dla blaszaków zerknąć na jego wymagania sprzętowe. Prince of Persia: The Lost Crown znajdziecie nie tylko na PC, ale także na PS4, PS5, X1, XS oraz Switchu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?