Forza Motorsport - szczegóły 9. aktualizacji

Mamy garść szczegółów na temat nadchodzącej aktualizacji Forza Motorsport.

@ 13.06.2024, 11:01
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox x/s

Forza Motorsport - szczegóły 9. aktualizacji

W sieci pojawiły się informacje na temat kolejnej dużej aktualizacji wyścigów samochodowych Forza Motorsport od studia Turn10.

Aktualizacja 9, jak jest oficjalnie nazywana, wprowadzi do gry kolejną nową lokację: tor Sebring, który powróci do serii. Informacje o aktualizacji sugerują, że w tym miejscu będą dwie trasy. Jedna o długości prawie 7 kilometrów oraz druga bardzo krótka, do mniej czasochłonnych wyścigów.

W trybie wieloosobowym pojawią się także eventy wytrzymałościowe, a do rotacji wydarzeń na stałe dodane zostaną 30-minutowe wyścigi w kategoriach Forza Touring Car i Forza GT.

Będzie to towarzyszyć nowej serii Endurance, obejmującej wyścigi trwające do godziny. Będziemy ścigali się samochodami Forza Proto-H w pierwszym tygodniu, GTX Sportscars w drugim, ponownie Forza Touring Cars w trzecim, a zakończymy wyścigami Vintage Le Mans Prototypes w czwartym.

Wprowadzono ponadto niewielką liczbę poprawek błędów i innych zmian — przy czym Turn10 twierdzi, że obecna aktualizacja nie jest przesadnie duża, a bardziej rozbudowana, wprowadzająca więcej ulepszeń, zadebiutuje latem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosthiefi   @   22:10, 13.06.2024
Tej grze przydałaby się porządna kampania single player na wzór poprzednich części.