Dino Crisis to najbardziej wyczekiwany remake przez fanów gier Capcomu

Nie ma bardziej wyczekiwanego remaku niż ten serii Dino Crisis.

@ 13.06.2024, 10:49
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Dino Crisis to najbardziej wyczekiwany remake przez fanów gier Capcomu

Capcom tworzy w ostatnich latach genialne remaki. Wśród nich króluje jednak tylko jedna marka: Resident Evil. Gracze nie mają dość kolejnych odsłon popularnego cyklu, ale jednocześnie bardziej chcieliby zobaczyć remake innego tytułu.

Opublikowano wyniki ankiety, mającej na celu wyłonienie najbardziej lubianych przez graczy gier i postaci. W zestawieniu całkiem nieźle wypadło Dino Crisis.

Gdy uczestnicy zostali zapytani, czy są jakieś marki Capcomu, które chcieliby otrzymać w formie kontynuacji lub remaku, seria Dino Crisis zwyciężyła z 80 769 głosami.

"Proszę, zróbcie remake Dino Crisis lub wypuśćcie kontynuację. Wiem, że moje przesłanie będzie jednym z prawdopodobnie milionów, ale proszę, wypuśćcie remake dla nas, fanów" - napisał jeden z uczestników ankiety.

Czy Capcom kiedykolwiek weźmie pod uwagę opinię społeczności i zdecyduje się na remake Dino Crisis? W końcu stale to robi w przypadku gier Resident Evil, a najnowsze plotki sugerują, że Capcom pracuje nad remakami zarówno Resident Evil Zero, jak i Resident Evil: Code Veronica.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   11:10, 13.06.2024
Niby mnie nie ciągnie do przerośniętych gadów ale może być ten efekt "łaaałłł" przy takiej bardziej wypasionej grafice jak się wdepnie na jakąś godzillę.
0 kudosMicMus123456789   @   16:51, 13.06.2024
Dobrze wiedzieć, że są na świecie inni, którzy chcą powrotu Dino Crisis Szczęśliwy