Elden Ring sprzedało się w imponującym nakładzie

Elden Ring niebawem otrzyma rozszerzenie fabularne, a deweloperzy chwalą się liczbą sprzedanych egzemplarzy podstawki.

@ 12.06.2024, 18:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Elden Ring sprzedało się w imponującym nakładzie

Elden Ring otrzyma niebawem fabularne rozszerzenie pt. Shadow of the Erdtree. Dodatek zadebiutuje w przyszłym tygodniu, a jeśli chodzi o podstawkę, rozeszła się ona do tej pory w nakładzie przekraczającym 25 milionów egzemplarzy. Co ciekawe, w lutym 2024 roku była mowa o 23 milionach kopii, więc w ciągu ostatnich 3 miesięcy sprzedało się kolejne 2 mln.

Jeśli chodzi o Shadow of the Erdtree, jego premierę zaplanowano na 21 czerwca, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox i PlayStation. Gracze wyruszą w nim do Krainy Cienia, aby dogonić Miquella, brata Malenii, i poradzić sobie z całkiem nowym zagrożeniem w postaci bossa zwanego Messmer the Impaler. W regionie tym będzie oczywiście wielu nowych przeciwników do pokonania oraz nowy oręż do zdobycia.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree dostępne będzie na wszystkich platformach docelowych podstawki. Na 15 czerwca zaplanowano specjalne wydarzenie, w trakcie którego powinniśmy otrzymać nowe szczegóły oraz materiały z rozgrywki. Trzymamy rękę na pulsie i będziemy Wam wszystko przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfebra1976   @   07:23, 13.06.2024
A podobno kiedyś soulsy to była nisza, teraz zaś wszyscy grają.
0 kudosBarbarella.   @   08:57, 13.06.2024
Cytat: febra1976
A podobno kiedyś soulsy to była nisza, teraz zaś wszyscy grają.

A jak nie grasz to jesteś passe, wyrzutkiem, odszczepieńcem i nikt nie chce cię znać. Smutny
0 kudosIgI123   @   09:42, 13.06.2024
No Elden coś w sobie ma. Uważam go nie tylko za najgorszą produkcję FS, a generalnie za słabą grę, a jednak kusi żeby w DLC kiedyś zagrać.