Star Wars: Outlaws - znamy długość gry

Główny wątek fabularny Star Wars: Outlaws będzie całkiem długi, a my wiemy ile czasu trzeba na niego zarezerwować.

@ 12.06.2024, 17:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Star Wars: Outlaws - znamy długość gry

Ubisoft lubi tworzyć rozbudowane i wymagające wielu godzin gry - szczególnie jeśli chcecie przejść każdą misję i zajrzeć w każdą szczelinę. Nie inaczej będzie w przypadku Star Wars: Outlaws, którego długość właśnie poznaliśmy. Ujawnił ją dyrektor kreatywny projektu, Julian Gerighty.

Gerighty, rozmawiając z redakcją VGC, powiedział, że do ukończenia głównego wątku fabularnego Star Wars: Outlaws trzeba będzie wygospodarować mniej więcej 25-30 godzin wolnego czasu. Chodzi tu jednak wyłącznie  o przejście do końca opowieści, albowiem drugie tyle trzeba przygotować, aby zobaczyć wszystko, co oferuje projekt.

"Bardzo wcześnie zdecydowaliśmy, że to będzie gra na 25, 30 godzin w przypadku głównej ścieżki, a także 50, 60 godzin, jeśli lubicie ujrzeć wszystko. W przypadku ludzi mających pracę, czas ten jest odpowiedni. To nie jest przygoda w stylu Assassin's Creed na 200 godzin, co pozwala nam naprawdę skupić się na detalach, pozwala nam się skupić, może z mniejszą ekipą, na czymś, co jest zarządzalne".

Premiera Star Wars: Outlaws zaplanowana została na 30 sierpnia, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji, zerknijcie na opublikowany niedawno całkiem długi gameplay.


Sprawdź także:
Star Wars: Outlaws

Star Wars: Outlaws

Premiera: 30 sierpnia 2024
XBOX X/S, PC, PS5

Star Wars: Outlaws to przygodowa gra akcji z elementami RPG osadzona w otwartym świecie popularnego uniwersum science-fiction - Gwiezdnych Wojen. Za produkcję odpowiada s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   19:07, 12.06.2024
Dwa , trzy dni to pikuś. Dam radę. Uśmiech
0 kudosAqix   @   06:23, 13.06.2024
Cytat: Barbarella.
Dwa , trzy dni to pikuś. Dam radę. Uśmiech

Dwa, trzy tygodnie to pikuś. Dam radę. Uśmiech
0 kudosBarbarella.   @   09:09, 13.06.2024
Cytat: Aqix
Cytat: Barbarella.
Dwa , trzy dni to pikuś. Dam radę. Uśmiech

Dwa, trzy tygodnie to pikuś. Dam radę. Uśmiech

Heh. No tak. Jak doliczyć drobne przerwy na sikanie, jedzenie, spanie, granie w Euro Trucka, Cyberpunka, dokarmianie kici itp itd no to u mnie to w czasie rzeczywistym wyjdzie dwa, trzy miesiące. Uśmiech Ale myślę że to jak na Ubi i kosmiczne klimaty nie jest specjalnie długo.