Dragon Age: Straż Zasłony zaoferuje tryb jakości i wydajności na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S

W kolejnych miesiącach Electronic Arts zapowiada więcej szczegółów na temat poszczególnych rozwiązań w grze.

@ 12.06.2024, 11:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Dragon Age: Straż Zasłony zaoferuje tryb jakości i wydajności na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S

Electronic Arts i BioWare ujawniły wreszcie Dragon Age: Straż Zasłony. Najpierw dostaliśmy zwiastun, a następnie dość rozbudowany gameplay. Po prezentacji w sieci zaczęły się natomiast pojawiać nowe informacje na temat tego, co przygotowują deweloperzy.

Redakcja portalu IGN dowiedziała się np. że w Dragon Age: Straż Zasłony dostępne będą dwa tryby wyświetlania obrazu na konsolach. Jeden będzie stawiał na jakość grafiki, a drugi na wydajność. W przypadku trybu priorytetyzującego jakość zobaczymy 30 klatek na sekundę oraz wyższą rozdzielczość. W trybie wydajności będziemy obserwować niższą rozdzielczość, ale 60 FPS.

"Dragon Age: Straż Zasłony zawierać będzie tryb wydajności oraz jakości na konsolach, aby gracze mogli wybrać opcję dla siebie odpowiednią. Więcej szczegółów na temat konkretnych osiągnięć gry będziemy mieć dla Was, jak ukończymy proces dewelopingu w nadchodzących miesiącach", powiedział przedstawiciel Electronic Arts.

Dragon Age: Straż Zasłony dostępne będzie na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S, a także na komputerach osobistych jesienią bieżącego roku. Przynajmniej jeśli nie dojdzie do opóźnienia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?