Rise of the Ronin to najlepiej sprzedająca się gra Koei Tecmo

Team Ninja, deweloperzy projektu, nie ujawniło jednak konkretnych liczb sprzedażowych.

@ 12.06.2024, 10:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Rise of the Ronin to najlepiej sprzedająca się gra Koei Tecmo

Ostatnie dzieło studia Team Ninja, Rise of the Ronin, zadebiutowało na rynku w marcu, a z najnowszych informacji wynika, że sprzedaje się ono bardzo dobrze. To podobno najlepiej sprzedająca się gra w historii Koei Tecmo, które zdecydowało się na jego opublikowanie.

Niestety ani wydawca, ani deweloper nie podzielił się żadnymi konkretami, a w związku z tym nie wiemy o jakiej liczbie egzemplarzy mowa. Wieść na temat sprzedaży dociera do nas w formie wypowiedzi producenta i reżysera projektu, Fumihiko Yasudy, który powiedział: "Rise of the Ronin jest obecnie najlepiej sprzedającą się grą Koei Tecmo".

Jako ciekawostkę dodam, że Famitsu spróbowało oszacować sprzedaż Rise of the Ronin w Japonii, a redakcji wyszło, że do 2 czerwca w Kraju Kwitnącej Wiśni rozeszło się dokładnie 125 982 kopii. Sprzedaż globalna jest mimo wszystko tajemnicą, więc nie damy rady tu niczego oszacować, a danych niestety brak.

Rise of the Ronin dostępne jest ekskluzywnie dla PlayStation 5. W tym momencie nie wiemy czy kiedykolwiek dostępne będzie ono na innych platformach, ale jeśli rozważacie jego zakup na PS5, rzućcie okiem na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?