Dragon Age: Straż Zasłony zaoferuje opowieści Początków oraz sześć frakcji

Gracze mogą zdecydować o pochodzeniu swojego bohatera. Będą mogli też prowadzić interakcję z sześcioma frakcjami.

@ 11.06.2024, 17:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Dragon Age: Straż Zasłony zaoferuje opowieści Początków oraz sześć frakcji

Jedną z najważniejszych cech Dragon Age: Początek były genezy bohaterów. Gracz mógł zdecydować jakie pochodzenie będzie miał kontrolowany przez niego protagonista i rozwijać go następnie w wybranym przez siebie kierunku. Kolejne części cyklu z tego pomysłu zrezygnowały, ale Dragon Age: Straż Zasłony powracaj w tej kwestii do korzeni.

Jak donosi shinobu602 na portalu X, twórcy potwierdzili ostatnio na oficjalnym Discordzie gry, że w Dragon Age: Straż Zasłony ponownie pojawią się Genezy bohatera. Podczas tworzenia nowej postaci gracze będą mogli wybrać spośród sześciu frakcji, a każda będzie oferowała odmienne umiejętności praz wyposażenie.

Dodatkowo BioWare potwierdziło, że na początku gry gracze będą w stanie zmodyfikować swojego inkwizytora z Dragon Age: Inkwizycja, które zadebiutowało na początku 2014 roku. Te kilka kluczowych decyzji będzie wpływało na to, jak rozpocznie się nasza przygoda w Dragon Age: Straż Zasłony.

Dragon Age: Straż Zasłony zadebiutuje jesienią, a zagramy wówczas na PC, PS5 oraz XS. Na razie nie znamy konkretnego terminu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   17:49, 11.06.2024
Ja nie kojarzę o co chodziło w Inkwizycji a co dopiero jakie decyzje podejmowałam.
0 kudosMicMus123456789   @   18:23, 11.06.2024
Dobrze wiedzieć, ale skoro to wraca to mam nadzieję, że będzie to odgrywać tak dużą rolę jak w jedynce, bo w inkwizycji mimo wyboru pochodzenie naszej postaci było czysto kosmetyczne.
0 kudosAqix   @   20:07, 11.06.2024
Gdyby nie Varrik na początku trailera, to nawet nie wiedziałbym, że to Dragon Age. Bardzo obawiam się o postacie pokazane w trailerze...jak to są bohaterowie, których można przyłączyć do ekipy...bardzo się obawiam Smutny
0 kudosshuwar   @   21:10, 11.06.2024
@Aqix: aż się nie chce zbierać drużyny przed wyruszeniem w drogę Dumny
0 kudosBarbarella.   @   21:16, 11.06.2024
Cytat: shuwar
aż się nie chce zbierać drużyny przed wyruszeniem w drogę

Dasz radę sam a drużyna pójdzie na piwo. Dumny
Dodaj Odpowiedź