Call of Duty: Black Ops 6 multiplayer i tryb zombies nie będą dołączone do podstawowej wersji Game Passa

Microsoft postanowił nieco zróżnicować graczy w przypadku Call of Duty: Black Ops 6. Tylko właściciele najdroższych Game Passów będą mieć dostęp do wszystkich trybów zabawy.

@ 11.06.2024, 16:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Call of Duty: Black Ops 6 multiplayer i tryb zombies nie będą dołączone do podstawowej wersji Game Passa

Jeśli liczyliście na to, że zagracie w Call of Duty: Black Ops 6 w ramach Game Passa, to mamy więcej szczegółów na temat tego, jak dokładnie zostanie to zrealizowane. Najnowsze dzieło Activision faktycznie zostanie udostępnione w ramach subskrypcji, ale nie wszyscy będą mogli korzystać ze wszystkiego.

Zacząć trzeba od tego, że subskrybenci posiadający Xbox Game Pass Core nie będą mieli dostępu do żadnego trybu zabawy. Jeśli posiadacie bazowy Xbox Game Pass na Xboksie One lub Xboksach Series X|S będziecie mogli bawić się w kampanię dla jednego gracza. Gdybyście chcieli sprawdzić tryby multiplayer oraz zombies, musicie dodatkowo wykupić Xbox Game Pass Core albo zrobić upgrade do Xbox Game Pass Ultimate.

Pełny dostęp do wszystkiego będą mieć więc wyłącznie abonenci Xbox Game Pass Ultimate oraz Game Passa na PC. Zagrają oni zarówno w singla, multiplayer, jak i tryb zombies.

Żeby zachęcić graczy do wykupienia abonamentu, Microsoft przygotował ponadto specjalną promocję. Jeśli zrobicie to przed premierą Call of Duty: Black Ops 6  w październiku, otrzymacie specjalne bonusy w postaci wczesnego dostępu do otwartych testów beta oraz paczki zwanej Woods Operator Pack.

Premiera Call of Duty: Black Ops 6 zaplanowana została na 25 października, a grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji, zerknijcie na ostatni zwiastun gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   18:12, 11.06.2024
Łaaałłł. Jednak jest. A co z resztą CoD-ów? Dla jednego to tego abonamentu nie wezmę.
0 kudosAqix   @   20:10, 11.06.2024
No i bardzo dobrze...może baza graczy im się zwiększy. A teraz poproszę resztę CoD'ów do GP...
0 kudosBarbarella.   @   20:40, 11.06.2024
Cytat: Aqix
A teraz poproszę resztę CoD'ów do GP...

Myślę jednak że żaden księgowy by na to nie pozwolił. Na upartego przeszłabym wszystkie a długością kampanii nie grzeszą może w miesiąc za co zapłaciłabym 4 zeta w aktualnej promocji. Niee, no przecież teoretycznie straciliby na tym ze 2 albo 3 tysiaki tak na oko. To niemożliwe.
Ten Black Ops 6 wrzucą żeby było że mają jakiegoś CoD-a w ofercie i tyle.