Prince of Persia: The Lost Crown - zapowiedziano fabularne rozszerzenie Mask of Darkness

Prince of Persia: The Lost Crown otrzyma niebawem pierwsze fabularne rozszerzenie, Mask of Darkness. Wraz z nim zadebiutuje m.in. nowe wyposażenie.

@ 11.06.2024, 15:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Prince of Persia: The Lost Crown - zapowiedziano fabularne rozszerzenie Mask of Darkness

Prince of Persia: The Lost Crown nie sprzedało się podobno tak dobrze, jak życzyłby sobie tego Ubisoft. Nie oznacza to jednak, że wydawca projekt porzucił. Wręcz przeciwnie. Dowiedzieliśmy się właśnie, że we wrześniu trafi do niego fabularne rozszerzenie pt. Mask of Darkness.

Rozszerzenie wprowadzi nie tylko nową opowieść, ale także m.in. zmodyfikowanych bossów, nowe amulety oraz zestawy ubiorów. Pojawią się ponadto nowe wyzwania - zarówno bitewne, jak i logiczne - jak i wiele innych nowości, dzięki którym gracze będą w stanie sprawdzić swoje umiejętności.

Dokładnej daty premiery Mask of Darkness nie znamy, ale jak tylko się to zmieni, będziemy Was informować. W międzyczasie pamiętajcie, że Prince of Persia: The Lost Crown dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox i PlayStation. Gdybyście rozważali jego zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję i wymagania sprzętowe. Dzięki wersji demonstracyjnej, projekt możecie sprawdzić samodzielnie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?